Comunicación en español

COMUNICACIÓN EN ESPAÑOL

MV&A es el líder principal en los servicios legales para hispanoparlantes en República Checa desde hace más de 12 años

Abogados hispanohablantes registrados

Esta característica distintiva proporciona a MV&A una ventaja significativa al atender a clientes hispanohablantes que requieren asesoramiento legal en la República Checa. Nuestros abogados comprenden la importancia de la comunicación efectiva y fluida en el idioma nativo de nuestros clientes, lo que facilita la comprensión y resolución de sus asuntos legales.

PREMIOS OBTENIDOS

Fuimos galardonados repetidas veces como "Bufete legal del año altamente recomendable” entre los años 2013 y 2022 en los ámbitos del Derecho penal y representación en los mercados internacionales.

EQUIPO DE PROFESIONALES

Contamos con un equipo de profesionales altamente capacitados de manera probada y con una excelente capacidad de captar las necesitades de los clientes.


COLABORACIÓN

Colaboramos con otros especialistas, en concreto, con economistas, asesores fiscales, auditores y notarios.Idiomas
Juristas
CASOS EN LOS ÚLTIMOS 10 AÑOS

Čím se řídí advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados

Naše dosavadní výsledky nás zavazují.

Kancelář se pravidelně umisťuje na předních příčkách v rámci soutěže Právnická firma roku a je doporučována jako právnická firma v top třiceti právnických firmách v České republice. V oblasti rodinného práva a rodinného práva s mezinárodním prvkem dosahuje advokátní kancelář mimořádných výsledků. Klademe důraz na absolutní loajalitu ke klientovi, absolutní dodržování advokátní mlčenlivosti a důsledné hájení zájmů klienta. Řídíme se pravidlem spokojeného klienta. Velmi prostě a naprosto zásadně.

Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados je spolehlivým a důvěryhodným partnerem pro řešení tak těžkých životních situací, jakými mohou být právě i četné spory a rozepře spadající do oblasti rodinného a rozvodového práva. Značná část lidí se často (nejen jednou za život) dostane do situace, která již zkrátka není slučitelná s manželským životem. V takovémto okamžiku si ze všeho nejvíce přejí, aby se vše potřebné vyřešilo v co možná nejkratším čase a za účasti co možná nejmenšího počtu přihlížejících a s co nejmenšími časovými, finančními, ale zejména také emočními náklady. Přesně takový druh právní pomoci můžete očekávat v naší advokátní kanceláři, která si své dobré jméno buduje nejenom na vysoké profesionalitě a erudici svých členů, nýbrž i na osobních investicích a energickém přístupu k dané problematice.